Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Egiertowo - Oferty sprzedaży działek

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

155 000 zł843 m² 183,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Egiertowo - 3 działki budowlane na sprzedaż | od 155 tys. zł Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w malowniczej miejscowości Egiertowo (gmina Somonino, powiat kartuski) - doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 048 m² 152,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Egiertowo. Egiertowo- wieś kaszubska w Polsce na wschodnich obrzeżach Kaszubskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł801 m² 198,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 801 m , położona w miejscowości Egiertowo (gmina Somonino), objęta aktualną decyzją o warunkach zabudowy na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

81 510 zł741 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 741m2. położonej w drugiej linii zabudowy, obręb miejscowości Egiertowo. Działka położona przy drodze krajowej nr 20 Żukowo - Kościerzyna.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 817 m² 192,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Inwestycja przy dk20 - 1 817 m w centrum Egiertowa Na sprzedaż atrakcyjna inwestycja składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1 817 m , położonych w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

289 170 zł1 071 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną z pięknym widokiem na jezior i z warunkami zabudowy wydanymi w 2025r w Gminie Somonino, miejscowość Kamela. Działka o numerze 99/56, metraż 1071 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Egiertowo +3 km

288 000 zł1 200 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1200 m - ul. Jeziorna, kamela - blisko jeziora, w otulinie lasu! Spełnij marzenie o własnym domu blisko natury! Działka o powierzchni 1200 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Egiertowo +3 km

289 562 zł3 367 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Kamela!.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Egiertowo +3 km

114 240 zł816 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Egiertowo +3 km

209 120 zł1 307 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Hopowie. 150 metrów od dużego lasu obfitującego w dary natury. Pięknie położona płaska działka w kształcie kwadratu. Prąd i woda na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Egiertowo +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jarzębinowa

Egiertowo,pomorskie

142 700 zł1 427 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana (aktualna decyzja o warunkach zabudowy) numer z ewidencji gruntów 20/30 - Egiertowo ulica Jarzębinowa. Najważniejsze atuty działki: - powierzchnia 1427 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

211 765 zł1 033 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż poleca się działka w malowniczej okolicy! atuty: cicha i spokojna okolica dużo terenów rekreacyjnych w pobliskiej okolicy stacja pali, sklepy i szkoła ok. 16 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

95 000 zł1 045 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1045 m2. Nieruchomość położona w Egiertowie, gmina Somonino, powiat kartuski. Dojazd drogą utwardzoną, woda oddalona około 120 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

240 000 zł2 992 m² 80,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atuty : - Spójny, przemyślany podział działek, - wydane warunki zabudowy na budowę domu, - media : woda, prąd, - bezpośrednia bliskość lasu. Dojazdy : - 2 minuty autem do Egiertowa, - 10 minut autem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

195 000 zł2 294 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty : - Spójne przemyślane osiedle domów jednorodzinnych, - zamknięte Kameralne Osiedle, - wydane warunki zabudowy na dom, - media : woda, prąd, - bezpośrednia bliskość lasu. Dojazdy : - 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

259 000 zł3 223 m² 80,36 zł/m²

 

 

 

Egiertowo,pomorskie

150 500 zł1 709 m² 88,06 zł/m²

 

 

 

Egiertowo,pomorskie

240 000 zł2 992 m² 80,21 zł/m²

 

 

 

Egiertowo,pomorskie

195 000 zł2 294 m² 85 zł/m²

 

 

 

Egiertowo,pomorskie

150 500 zł1 709 m² 88,06 zł/m²

 

 

 

Egiertowo,pomorskie

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Właściciel oferty: roman Rajski tel.   . Link do filmu przedstawiającego nieruchomość: youtu.be/NBI37UssWNY?si=VcexS6ZxoOqvJBbG youtu.be/SRwAt68lxRU?si=gOZpxGQ_IDwPhwJT Atuty: - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

331 500 zł5 100 m² 65 zł/m²

 

 

 

Egiertowo,pomorskie

139 500 zł1 550 m² 90 zł/m²

 

 

 

Egiertowo,pomorskie

147 000 zł1 650 m² 89,09 zł/m²

 

 

 

Egiertowo,pomorskie

172 000 zł1 950 m² 88,21 zł/m²

 

 

 

Egiertowo,pomorskie

109 000 zł903 m² 120,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu 5 działek budowlanych w Egiertowie gm. Somonino. Zachęcamy do obejrzenia filmu z nieruchomości: youtu.be/Z521eRowUHo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Egiertowo,pomorskie

109 000 zł903 m² 120,71 zł/m²

 

 

 

Egiertowo,pomorskie

85 000 zł970 m² 87,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłączne w naszym biurze! Szukasz działki na Kaszubach, aby wybudować własny dom lub rekreacyjnie spędzać na niej czas? Ta oferta Cię z pewnością zainteresuje! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

97 750 zł1 150 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

:link do strony :kontakt do agenta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

99 500 zł1 031 m² 96,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam, mam na sprzedaż działkę budowlaną pod budowę domu. Nr. działki 10/59. Działka o powierzchni 1031m2 media obok dzialki prąd woda. Droga dojazdowa utwardzoną. Działka jest równa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

90 000 zł1 085 m² 82,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1085 m2, z wydanymi warunkami zabudowy (na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego). Nieruchomość położona w Egiertowie, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Egiertowo,pomorskie

125 000 zł1 250 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1250 m kw, położna w miejscowości Egiertowo, skąd mamy łatwy dojazd drogą nr 20 do Trójmiasta i Kościerzyny. Działka jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Egiertowo,pomorskie

144 100 zł1 441 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1441 m kw, położna w miejscowości Egiertowo, skąd mamy łatwy dojazd drogą nr 20 do Trójmiasta i Kościerzyny. Działka jest lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana - Egiertowo, gmina Somonino, powiat kartuski. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładnie położoną działkę gruntu położoną w miejscowości Egiertowo. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

76 000 zł1 008 m² 75,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-